O RACINGFLEX

Marka RACINGFLEX powstała z 2-ch ważnych powodów. Pierwszym powodem był i jest brak produktów dostępnych na rynku polskim i zagranicznym spełniających nasze surowe wymagania jakościowe. Drugi powód to nasza pasja, a w przypadku niektórych naszych pracowników wręcz miłości do motoryzacji i motor sportu. Te dwa wspomniane wyżej główne argumenty zaowocowały powstaniem unikatowej marki na skalę kraju.

Za projektowaniem i produkcją elementów poliuretanowych stoją osoby mające ponad 10-sto letnie doświadczenie w pracy z tym trudnym w obróbce materiałem. Jesteśmy młodą firmą na rynku lecz już od początku naszej działalności staramy się zapewnić produkty oraz obsługę niespotykanej jakości. Do produkcji elementów nie poliuretanowych czyli mocowań, tulejek, podkładek i śrub używamy najwyższej jakości stali węglowej bezszwowej, stali kwasoodpornej tzw. nierdzewnej oraz bardzo twardego stopu aluminium. 100% naszej oferty jest produkowanej w Polsce, a każdy element przechodzi wielomiesięczne testy i wprowadzany jest na rynek tylko w momencie kiedy jesteśmy pewni jego jakości w 100%.

Ponieważ jesteśmy pewni Naszych produktów to też oferujemy dożywotnią gwarancję na Nasze produkty.

Nasza oferta obejmuje:
– mocowania tzw. łapy silników
– mocowania tzw. łapy skrzyń biegów
– poliuretanowe elementy zawieszeń
– poliuretanowe wieszaki tłumików i inne

Sukcesywnie powiększamy ofertę naszych produktów do samochodów różnych marek używanych przez pasjonatów motoryzacji w sportach motorowych i na drogach całej europy.

Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości prosimy kontaktować się z nami poprzez email: kontakt@racingflex.pl lub funpage na www.facebook.pl/racingflex

Na każde pytanie postaramy się odpowiedzieć wyczerpująco. Bez wyjątków.

Racingflex Team