DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Ogólne warunki gwarancji

Wszystkie produkty marki Racingflex takie jak tuleje zawieszenia, mocowania napędu oraz wszystkie inne nasze produkty są objęte DOŻYWOTNIĄ gwarancją . Oznacza to, że jeśli produkt Racingflex będzie miał fabryczną wadę materiału lub wykonania to zostanie on bezpłatnie zastąpiony nowym elementem bez wyjątku.

Ponieważ wspieramy każdy typ motorsportu oraz samochodowej rywalizacji, a także ze względu na pełne zaufanie do naszych materiałów, projektowania oraz produkcji to dożywotnia gwarancja jest ważna również dla użytkowników produktów Racingflex w off-roadzie na torze czy w rajdach !!!

Gwarancja ważna jest tylko dla pierwszego nabywcy produktów Racingflex wraz z dowodem zakupu tj. paragonem lub fakturą imienną lub VAT.

Wyeksploatowanie materiału oraz normalne zużycie się nie są objęte gwarancją. Niniejsza gwarancja nie obejmuje wad wynikających z nieprawidłowych: instalacji, smarowania lub utrzymania produktu. Niniejsza gwarancja nie obejmuje kosztów pracy usuwania / wymiany ani ewentualnie usuwania szkody. Produkty przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytku na torach samochodowych i zamkniętych drogach prywatnych. Zakupione produkty nie są przeznaczone do użytku na drogach publicznych.

Co zrobić jeśli masz problem z naszym produktem lub chcesz zaczerpnąć porady?

Jeśli masz problem z produktami Racingflex prosimy o kontakt emailowy kontakt@racingflex.pl lub poprzez www.facebook.com/racingflex lub poprzez formularz na stronie www.racingflex.pl zamieszczony w dziale KONTAKT.

Z chęcią udzielimy również porady jeśli jej potrzebujesz.

Racingflex Team