CZAS I KOSZTA DOSTAWY

Dostawa towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Dostawa zamówionych towarów realizowana jest za pośrednictwem:

  • Poczty Polskiej
  • Firmy kurierskiej DPD
  • Paczkomatów Inpost

Koszty dostawy wynoszą:

  • Dla firmy kurierskiej DPD koszt ubezpieczonej przesyłki o wadze do 32 kg wynosi 13,99 zł brutto przy przedpłacie lub 15,99 zł brutto za pobraniem.
  • Dla Poczty Polskiej koszt przesyłki paczką priorytetową wynosi 20 zł brutto przy przedpłacie lub 22,50 zł brutto za pobraniem (paczka do 2 kg).

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania zamówienia.

Czas realizacji zamówienia tj. wysyłki towaru do kupującego wynosi do 5 dni roboczych jednakże staramy się by paczka została nadana w ciągu 2-ch dni od złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie nie może zostać zrealizowane przez Nas z przyczyn technicznych lub innych w ciągu 5 dni roboczych staramy się skontaktować z Kupującym i ustalić przybliżony termin dostawy. Jeżeli zamówienia dokonano w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela, święta), to czas realizacji zamówienia ulega wydłużeniu o ilość dni wolnych od pracy.

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.racingflex.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.